Skip to Content'

Pożegnanie

"Zwierzęta posiadają to coś czego brakuje wielu ludziom: wierność, wdzięczność i charakter."

Śmierć bliskiej osoby jest dla nas bolesnym przeżyciem. Podobnie jak strata ukochanego zwierzątka, która okazuje się równie wielką traumą. Szczególnie, jeśli byliśmy z nim szczególnie zżyci. Brak odczuwamy jeszcze długo po odejściu. Codzienność pełną minut spędzanych wraz ze zwierzakiem na zabawie czy odpoczynku, nagle wypełnia ogromna pustka. Musimy się z tym jednak zmierzyć - zwierzęta żyją krócej, a w związku z tym odchodzą szybciej, pozostawiając nas z rozdartym sercem.

W celu poradzenia sobie z traumą utraty ukochanego pupila proponujemy wciąż nieszablonowe, ale coraz bardziej popularne rozwiązanie - założenie wirtualnego nagrobka z możliwością dodania kondolencji online.

Pożegnanie zwierząt online

Nagłą pustkę wynikającą z ciszy, jaka zapanowała w domu po odejściu ukochanego pupila, można wypełnić wspomnieniem w postaci wirtualnego nagrobka. Jest to rozwiązanie proponowane każdemu, kto nie ma możliwości pochowania zwierzęcia na specjalnie przeznaczonym do tego cmentarzu. Niestety nie wszędzie jest to możliwe. Właśnie po to powstała tak wyjątkowa przestrzeń. Wirtualny Cmentarz można odwiedzać codziennie, o każdej porze dnia i nocy.

W prezentowanym dziale pożegnasz swojego pupila lub napiszesz kondolencje dla wszystkich tych, którzy darzyli go uczuciem. To specjalna przestrzeń przeznaczona wyłącznie dla Ciebie i Twoich uczuć. Składanie kondolencji zwierzętom wydaje Ci się nienaturalne? Lecz przecież nic dziwnego w tym, że chcemy pożegnać istotę, która była przy nas na dobre i na złe; pocieszała, bawiła, mobilizowała do działania, pozwalała otaczać się opieką.

Kondolencje dla zwierząt to nasza propozycja dla każdego, kto chce w wyjątkowy sposób upamiętnić obecność psa, kota, królika, chomika, papugi i każdego innego pupila w swoim życiu. Skorzystanie z proponowanej opcji dostępne jest także dla osób, które nie utworzyły nagrobka, a mimo to chciałyby pożegnać swojego pupila w należyty sposób.

Kondolencje online dla zwierząt

Pożegnania są płatne – kliknij DODAJ POŻEGNANIA.

Jak to działa? Po wyborze tej opcji Twoim oczom ukaże się okienko, w którym dostępne jest przykładowe pożegnanie. Następnie otrzymujesz do wyboru szablon kondolencji (w wersji standardowej i premium). Na końcu wpisujesz imię zwierzątka, treść pożegnania oraz swoje dane. W treści możesz wyrazić najgłębsze uczucia: smutek, ból, tęsknotę, ale także radość i wdzięczność z powodu obecności tak wyjątkowej istoty w Twoim życiu.

Przypominamy też, że w przypadku utworzenia nowego pochówku pożegnania są w cenie pakietu. Przygotuj tekst upamiętniający ukochanego pupila i dodaj go, aby mógł wyświetlać się przy wirtualnym pomniku.