Skip to Content'
Drzewo 1 w tle cmetarza pamięci
Drzewo 2 w tle cmetarza pamięci
Drzewo 3 w tle cmetarza pamięci

Witrualny cmentarz zwierząt

To miejsce wyjątkowe pod wieloma względami i co ważne, dla wielu właścicieli psów, kotów czy gryzoni wciąż niedostępne w świecie rzeczywistym. Wirtualny cmentarz dla zwierząt został stworzony z myślą o osobach, które pragną w godny sposób pożegnać swoich milusińskich i upamiętnić ich obecność w życiu. Wystarczy postawić symboliczny nagrobek, aby codziennie wspominać, jak doskonale czuliśmy się w ich towarzystwie.

To smutne, że wciąż nie mamy możliwości pochowania pupili w tradycyjny sposób. Co prawda takie miejsca powstają, wciąż jest ich jednak niewiele i najczęściej zlokalizowane są przy dużych miastach. Musimy jeszcze trochę poczekać, aż nasze myślenie ulegnie zmianie. Właśnie dlatego część naszego portalu poświęciliśmy naszym małym przyjaciołom.

Wirtualny cmentarz dla zwierząt

Zapraszamy Cię do odwiedzenia wirtualnego cmentarza, w której będziesz mógł w spokoju i w sposób godny upamiętnić śmierć ukochanego pupila. Bez względu na to, czy żegnasz psa, kota, królika, papużkę czy jaszczurkę - dla każdego zwierzaka znajdzie się tu miejsce. Możesz postawić milusińskiemu symboliczny nagrobek i ozdobić go kwiatami bądź zapalić znicz. Przy nagrobku pozostawiliśmy miejsce na kondolencje, opisowe wspomnienia, a także zdjęcia zwierząt.