Skip to Content'
Drzewo 1 w tle cmetarza pamięci
Drzewo 2 w tle cmetarza pamięci
Drzewo 3 w tle cmetarza pamięci

Wirtualny cmentarz dla ludzi

Witamy na Wirtualnym Cmentarzu Pamięci - miejscu wyjątkowym pod wieloma względami. To tutaj możesz oddać cześć bliskiej osobie, która odeszła oraz poświęcić jej chwilę na zadumę bez wychodzenia z domu. Jeśli znajdujesz się daleko od rodzinnego miasta bądź nie czujesz się na siłach, aby udać się w miejsce pochówku bliskiej osoby, możesz poświęcić chwilę na wspomnienia właśnie za sprawą naszego portalu.

Wirtualny cmentarz dla ludzi dostępny przez całą dobę

Dlaczego jest to rozwiązanie tak wygodne? Nagrobek bliskiej osoby możesz odwiedzić o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na świecie. Nic nie stanie Ci na przeszkodzie, aby zmówić modlitwę, zapalić znicz czy ustawić wazon z kwiatami.

Nasz wirtualny cmentarz dla ludzi stale się powiększa. Coraz znaczniejsza liczba symbolicznych nagrobków świadczy o tym, że wśród nas jest potrzeba upamiętniania bliskich zmarłych w każdy możliwy sposób - w tym także poprzez pomnik ustawiony online. To nie tylko ogromna wygoda, ale także sposób na to, aby wspominać członków rodziny i przyjaciół, którzy odeszli, przy każdej nadarzającej się okazji.

Nie pozwólmy, aby pamięć o zmarłych zniknęła - postawmy im pomnik w miejscu symbolicznego pochówku online.